Martin Lhotský - prodej elektrosoučástek
Úvodní stránka | Akční zboží | Novinky | Ke stažení | Obchodní podmínky | Kontakt

E-shopVítejte

  • levně elektrosoučástky pro radioamatéry a konstruktéry, náhradní díly a příslušenství pro elektroniku, propojovací kabely audio/video, PC kabely, kabely v metráži, vypínače, konektory, transformátory, zdroje, měniče, nabíječky, měřící přístroje, nářadí, cín a tavidla, baterie a akumulátory, svítilny, audiotechnika, stavebnice a moduly, prvky anténního rozvodu, zabezpečovací technika a jiné .....

  • účtujeme jednotné poštovné ve výši jen 59,- Kč, a to včetně dph !

  • pozn: Někteří prodejci uvádí expediční poplatek bez dph. Pak tedy zaplatíte u nich, při celkové sumě, ještě o 21% více. Pro srovnání s těmito prodejci .., my tedy účtujeme jen necelých 49,- Kč.

---------------

(Bohužel není moc času, tady přidávat ty příspěvky ...., takže si spíše prolistujte jednotlivé rubriky /sloupec vlevo/, nebo vyhledávejte přes vyhledávací okénko /vpravo nahoře/. Je zaregistrováno téměř 9.000 zákazníků a denně přibívají další. Den (bez spánkové noci) má jen 18 až 20 hodin, a tak se nejvíce času věnuje vašim objednávkám, objednávání zboží a přidáváním nových produktů. Na úpravu této záložky času nezbývá ...... :-( . Vyhledávejte co potřebujete a sledujte záložku "Novinky" ).

 

Pokud zapomenete přihlašovací údaje, pak neváhejte hned napsat nám e-mail.

 

Denně se úspěšně zaregistrovává 2 až cca 10 zákazníků ..., i přesto někteří mají s registrací problém (vzhledem k počtu již zaregistrovaných zákazníků, a s tím související, již obsazená přihlašovací jména či hesla ....., a nově na registrační formulář přidaná spamová ochrana je pro někoho "oříšek"). Tak neváhejte napište a my vás zaregistrujeme. Anebo jednoduše udělejte objednávku e-mailem.

*          *          *          *          *          *         *          *         *          *          *          *          *          *          *

 

No a teď tedy něco z toho našeho sortimentu ..., ale jak jsem již psal .., tady tuto záložku .., není moc čas aktualizovat ... :-(


V rubrice: potenciometry mono

můžeme doporučit zejména cenově výhodné typy 1621 s drážkovanou hřídelí průměru 6mm, které nabízíme ve třech různých délkách. Pro miniaturní konstrukce doporučujeme submini typy 1221, kde průměr potenciometru je jen 12mm. Dále nabízíme i potenciometry s plastovou hřídelí, a to typy P4M, P6M, nebo celoplastové potenciometry PC16M.

V nabídce máme samozřejmě i stereo potenciometry, ty jsou v rubrice: potenciometry stereo

 

 

 

svitilna

Nabízíme hliníkové LED svítilny v různých velikostech a designu v barvě přírodní hliník a černé. Životnost LED diod proti žárovce je podstatně vyšší (až 100.000 hod.), též spotřeba je nižší. V rubrice: svítilny s LED diodami

 

 

 

 

cyklosvitilnaSortiment jsme rozšířili o cyklosvítilny, kompletní nabídku najdete v příslušné rubrice.

Hledej v rubrice: cyklosvítilny s LED

 

 

GB baterieKromě standardních, alkalických a lithiových baterií nabízíme též NiCd a NiMH baterie od předních výrobců GP, SANYO a VARTA. A to jak v klasických rozměrech (AAA, AA, C, D), tak i v nestandardních rozměrech a i v provedení s páskovými letovacími vývody.
V poslední době je zájem hlavně o nabíjecí baterie NiMh-AAA (mikrotužkové) pro MP3 přehrávače a NiMH-AA (tužkové) pro digitální fotoaparáty apod.

Viz rubrika: baterie nabíjecí NiMH

 

 

 

Plastové krabičky od firmy A&A.
Jedná se o různé univerzální a přístrojové krabičky, dále ve tvaru "klíčenek" na dálková ovládání, krabičky se síťovou vidlicí ze samozhášecího ABS (schváleno EZÚ) a krabičky na DIN lištu. V nabídce rovněž plastové zásobníky na uložení materiálu. 

Viz rubrika: plastové krabičky
krabicky

© Vilém Závodný 2011, http://vzap.wz.cz